Home

 

Osaühing Elmetar on spetsialiseerunud tööstuslike masinate ning seadmete paigaldamisele. Meie ettevõttel on suurimad kogemused eelkõige metalli- ja  paberitööstuse seadmetega, aga tegeleme ka kõikvõimalike muude masinate kolimise, paigaldamise ja hooldusega erinevates väiksemates ja suuremates tehastes/ettevõtetes üle kogu maailma.

Kõikvõimalikke seadmete kolimis- paigaldus- ja hooldustöid oleme teostanud alates aastast 2007. Enam kui kümneaastane kogemustepagas võimaldab meil probleemideta pakkuda nii terviklahendusi kui ka katta väiksemaid töölõike – vastavalt tellija soovile. Omame tugevat rahvusvahelist koostöövõrgustikku mitmete teiste samas valdkonnas tegutsevate ettevõtetega (mis on meie eeliseks just suuremamahuliste projektide puhul).

Olgu tellitud töö mahult suur või väike, Elmetari meeskond teostab selle kiiresti ning professionaalselt. Meid iseloomustab ennekõike korrektsus ja detailitäpsus, kuid vajaduse korral suudame pakkuda ka kliendi soovidest lähtuvat loomingulist lähenemist (seadmete ümberehitus jne). Oleme avatud nii suurtele kui ka väikestele koostööpakkumistele ning anname oma parima, et pakkuda meie klientidele professionaalset nõustamist optimaalseima lahenduse leidmisel ja teostada iga tellitud töö õigeaegselt ning tõrgeteta.